O nas

Nasza restauracja to zbiór niesamowitych ludzi, którzy chcą tworzyć wspaniałą włoską kuchnię.

Jesteśmy włoską restauracją przykładającą ogromną wagę do jakości składników, z których tworzymy dania. W Da Gianni nasi goście mogą poczuć czarujący klimat włoskiego stylu życia.
Za wprowadzenie w ten magiczny nastrój jest odpowiedzialny nasz szef kuchni, a zarazem właściciel - Giovanni. Swoją energią oraz biegłą znajomością tajników kuchni włoskiej Gianni zrównał sobie rzeszę stałych klientów. Przez ostatnie 10 lat oddawał się pracy w stworzenie swoistej małej Italii w swojej autorskiej restauracji w Łodzi. O jego dziele najlepiej świadczą opinie zadowolonych klientów, którzy zostawili swój ślad na profilu FB czy wizytówce Google.

Teraz przyszedł czas na Warszawę. Póki sytuacja pandemiczna nie pozwala na ugoszczenie Państwa na miejscu chcemy zapakować cząstkę włoskiej magii rozpływającej się w ustach na wynos i dostarczyć do Państwa domów. Wspaniałe pasty, znakomite makarony oraz powalające smakiem i prostotą przystawki zostaną dostarczonę do państwa wraz z serdecznym uśmiechem naszych kurierów. Gdy tylko będzię możliwość zaprosimy Was jednak w nasze skromne progi i umożliwimy organizację każdego rodzaju imprezy okolicznościowej ze specjalnie stworzonym na tę okazję menu przygotowanym osobiście przez Gianniego. Do tego w cenie takiej imprezy bedziecie Państwo mogli posłuchać włoskiej muzyki na żywo, śpiewanej prosto z serca przez naszego gospodarza.

Restauracja to rzecz jasna nie tylko imprezy okolicznościowe. Zapraszamy również klientów indywidulanych na romantyczne kolacje we dwoje, niedzielne rodzinne obiady czy wyjście z paczką przyjaciół do miejsca, które tworzymy nie tylko dla Was, ale i z Wami.

Serving-chef
Red-wine-img
pic34-free-img

Udogodnienia w restauracji

Free WiFi

Palarnia

Muzyka na żywo

Parking

Rekomendują nas: